Biz Kimiz?

Biz Kimiz

NEDEN ISCO MARIN

Deniz tutkunu tüm bot kullanıcılarının, ihtiyaçları için İsco Marini seçmelerinin bir nedeni ; Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız ve en bu endüstrinin tüm bileşenleri ile kurduğumuz güçlü ilişkilerimizdir. 

Seçiminizi İsco Marinle birlikte yaparak,

Boat dünyasının değerinden, güvenliğinden ve EĞLENCESİNDEN yararlanmak için büyüyen bir boat kullanıcıları topluluğuna katılıyorsunuz. 

İster teknenizden kıyıya gitmek için roll up bot, ister yatınız için lüks bir tender, balık tutma gezileri ve su sporları için sportif bir merkezi konsol, su yollarında gezinmek için yüksek performanslı bir RIB veya yeni bir dıştan takma motor arıyor ihtiyacınız olsun, 

Bizimle iletişime geçerek en kaliteli ürünü en rekabetçi fiyatlarla aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Bilgili kadromuzun desteği, rekabetçi fiyatlar ve hızlı sevkiyat ile - size en kısa sürede hizmet vermeyi garanti ediyoruz!

Arkadaş grubunun sahip olduğu, 

İsco Marin, 2018 yılında deniz tutkunu tecrübe ve birikime sahip arkadaşlar tarafından kurulmuş olup sundukları ürün ve hizmetlerle kendinizi rahat hissediniz.

RAKİPSİZ FİYATLARDA EN İYİ SEÇİM

İstanbul Anadolu yakasındaki Ofisimiz ve 5.000m2 depo alanıyla müşterilerimize en iyi botlar, , lüks RIB'ler, römorklar, parçalar ve aksesuarlar konusunda rakipsiz seçenekler sunabiliyoruz. OLAĞANÜSTÜ MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE YETKİN PERSONEL

Bot Uzmanları, tekne endüstrisinde gerçek dünya deneyimini beraberinde getiren özel kişilerden oluşan bir ekipten oluşur. Tutkulu denizciler olarak, satış ekibimiz, kaliteli ürünlerimizle suda keyifli bir gün geçirmenin en önemi bilir. 

Bizi aradığınızda sunduğumuz hizmetlere ve ürünlere doğrudan erişimi ve bilgisi olan deneyimli bir ekip üyesiyle doğrudan konuşursunuz. Ekibimiz, ihtiyaçlarınıza, uygulamanıza ve bütçenize uygun bir ürün seçmenize yardımcı olacaktır.

Boat ihtiyacınızı Funsor Marine TÜRKİYE  Distributörü  İsco Marinden satın alarak, tekne dünyasının değerinden, satın alınabilirliğinden, güvenliğinden ve EĞLENCESİNDEN yararlanarak büyüyen bir boat kullanıcıları topluluğuna katılıyorsunuz. İster teknenizden kıyıya gitmek için roll up bot, ister yatınız için lüks bir tender, balık tutma gezileri ve su sporları için sportif bir merkez konsol, su yollarında gezinmek için yüksek performanslı bir RIB veya yeni bir dıştan takma motor arıyor olun. 

Bizimle iletişime geçerek en kaliteli ürünü en rekabetçi fiyatlarla aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Bilgili kadromuzun desteği, rekabetçi fiyatlar ve hızlı sevkiyat ile - sizi en kısa sürede hizmet vermeyi garanti ediyoruz!

Arkadaş grubunun sahip olduğu, 

İsco Marin, 2018 yılında tekne meraklısı arkadaşlar tarafından kuruldu yeterli tecrübeye, sahip bir grup insanın sundukları ürün ve hizmetlerle kendinizi rahat hissediniz.

“Fiyat unutulduktan çok sonra kalite hatırlanır” sözüne inanıyoruz. Kaliteyi ve hizmet sistemini mükemmelleştirmeye devam edeceğiz. Dünyanın her yerinden müşterilerimize hoş geldiniz, diyor, değerli öneri ve dileklerinize açık olduğumuzu ifade etmek isteriz.

 

Wuxi Funsor Marine Equipment Co., Ltd 2005 yılından beri 15 yılı aşkın tecrübesi ile şişme bot imalatı yapmaktadır. 20.000 M2  alana sahip Fabrikamız 100 'den fazla çalışanı ve 

12 Mühendisi ile 2007 yılından beri  faaliyet göstermektedir.

Ana ürünlerimiz arasında şişme botlar, GRP ve Alüminyum RIB'ler (Sert Şişme Botlar), balıkçı tekneleri, eğlence tekneleri, Deniz Ski, ve römorklar bulunmaktadır. 

Yıllık Üretim kapasitesi  10.000 sete ulaşabilir seviyededir.

 

Mutlu Müşteri

980

Tamamlanan Satış

960

Yeni Sipariş

32

Yıl Tecrübe

22